Krosnelės Invicta iki 1000 EUR | Krosneles.eu

Židiniai krosnelės Invicta

Atsiliepimai apie krosneles

Krosnelės Invicta yra vienos populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Natūralu, kad žmonės jau turi daug įvairių atsiliepimų apie Invicta.

Krosnelė Invicta Chamane

Chamane yra populiariausia Invicta krosnelė ir Lietuvoje, ir Europoje. Geriausia klausti jau ne pardavėjo atsiliepimo, o kaimyno arba kokioje kavinėje apžiūrėti kaip dega. Ką jums pasakys kaimynai? Krosnelė tikras “žvėris” . Internete galite prisiskaityti atsiliepimų, kad pakūrensite ir iškepsite kaip plekšnės. Taip tikrai kartais atsitinka, bet vėliau žmonės išmoksta kūrenti, sužino kiek dėti malkų ir kepti jau nebereikia.  😀

Invicta Bradford  krosnelė


Bradford – populiari krosnelė. Didelė krosnelė, didelės malkos, normali kaina – tikra  klasika. Dažnai žmonės renkasi dramblio kaulo spalvą, nors dėl kainos populiariausios yra juodos spalvos krosnelės. Atsiliepimų internete yra gana mažai, klasika yra klasika, nieko ypatingo nepridursi.

Invicta Ove krosnelė


Jau  metus tai yra top  modelis Europoje . Visiems žmonėms ši krosnelė labai patinka, dizaineriai irgi mėgsta Ove . Šiandien ši krosnelė yra labai populiari visoje Europoje tikriausiai dėl savo ypatingos formos primenančios vyno taurę, nors Lietuvoje visiems žmonėms pirma asociacija yra kiaušinis. Gal vyno geriame mažai??

Krosnelės Invicta Mairy ir Mesnil.


Krosnelė Mairy didesnė, Mesnil mažesnė, bet dizainas tas pats, skiriasi tik dydis. Sunku ką nors pasakyti apie išskirtinį dizainą, nes forma kaip skandinaviškos, norvegiškos ar vokiškos krosnelės. Skiriasi tik kaina – 2 kartus pigesnės nei skandinaviški krosnelių analogai.

Krosnelės Invicta Sedan 10 ir Sedan 15

Pagrindinis Sedan krosnelių privalumas yra  papildomos šoninės durelės. Tai yra labai patogu, jei krosnele kasdien šildote patalpas.

Krosnelė Sedan 10 labai tinka kasdieniniam naudojimui. Malkas galima dėti per priekines ar šonines dureles. Labai patogu, tik reikia, kad būtų apie 1 m laisvos vietos iš dešinės pusės. Dažnai žmonės renkasi baltas, raudonas Sedan 10 – labai dailios krosnelės.

Jei Sedan 10 dar galima pavadinti krosnele, tai Sedan 15 jau daugiau tikra krosnis, o nebe krosnelė, tikrai labai didelė, sunki ir galinga. Sedan 15 nominalus galingumas 12 kw, maksimalus galingumas 24 kw – tik reikia malkų daug primesti ir galėsite kasdien šildyti labai dideles patalpas.  Šoninės durelės leis lengvai kišti pusmetrines malkas į krosnelės pakurą.