Krosnelės Invicta iki 1000 EUR | Krosneles.eu

Židiniai krosnelės Invicta

Krosnelė Bradford emalė

Rekomenduojame tik dideles ir galingas krosneles nuo 12 kw nominalaus galingumo, o maksimalų galingumą (18-21kw), 50% didesnį ir gamintojo INVICTA deklaruojamą, pasiekti galite stipriai kurendami. Tada pajusite greitai (per 20 -30 min.) sklindančią šilumą nuo įkaitusios iki 150 laipsnių krosnelės, ir nereikės laukti kelių valandų, kol 50 laipsnių radiatoriai prišildys kambarius. Tokios galingos krosnelės yra BRADFORD, CHAMANE, ASHFORD.

Krosnelė Bradford
Matmenys: 730x690x613
Svoris kg: 176kg
Galia: 12kw
Pajungimas: 150mm (galima iš viršaus/nugaros)
Naudingumas: 76proc.
Malkos: 54 cm

2000 Eur  Kaina su nuolaida 1500 Eur
Kodas: 617346 (dramblio kaulo spalvos emalė).


Kodas: 617347(raudona emalė). 1700 Eur Kaina su nuolaida 1370 Eur

 

Emaliuota balta Bradfrod krosnelė yra tokia daili ir klasikinė. Jos formos tokios švelnios, lengvos ir patrauklios akiai, kad vienas Klaipėdos fotosalonas įsirengė krosnelę savo studijoje ir dabar daro vestuvines jaunųjų nuotraukas šalia krosnelės. Tai simboliška, jaunasis ir jaunoji šalia šeimos židinio (krosnelės) ir amžina meilė. Žinoma džiugu, sulaukus tokio krosnelės įvertinimo, bet stebėtis manau nereikia – Paryžius, tai meilės miestas.

Raudona (bordo) Bradford jau yra kitokia, ir asociacijos jau kitokios. Krosnelė atrodo sunkesnė, nebe tokia lengva ir vėjavaikiška. Kyla mintys apie apie gerą raudoną vyną, gražias subrendusias moteris, vakarą žvakių šviesoje ir kaip žvakių liepsna atsispindi nuo krosnelės, čia tamsus tamsiai raudonas atspindys nuo krosnelės, o čia šviesiai raudonas žaismingas atspindys nuo krosnelės. Romantika. Tai jau ilgai brandintas stilius, viskas apgalvota, jokių nereikalingų detalių.